Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№356 від 29.06.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

              Розглянувши заяви жителів  с.Костільники Скибель Г.Д., Шестопалка К.Г., Шестерняк Р.І., Мукан М.С.,про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів ,які посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського  господарства, рішення сесії Костільницької сільської  ради № 41 від 19 квітня 2011 року « Про погодження безоплатної передачі у власність земельних ділянок громадян за межами населеного пункту та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку »  , керуючись Земельним кодексом України(ст. 17, 33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

       1.Передати безоплатно у власність земельні  ділянки загальною площею  0,9079  га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель які перебувають у користуванні (рілля, гр..5,ф.6-зем), за межами населеного пункту  Костільницької   сільської ради  наступним громадянам

                      - Скибель Ганні Дмитрівні   – 0,2664 га

                   - Шестопалці Катерині Григорівні  – 0,0492 га

                   - Шестерняк Роману Івановичу  – 0,3852 га

                        - Мукан Марії Семенівні – 0,2071 га

            2.Громадянам  оформити державні   акти на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого  Є.В.

 

Перший заступник голови районної

державноїадміністрації                                                         В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема