Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№349 від 25.06.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

 

              Розглянувши заяву жительки с.Пилява Когут Ніни Василівни про безоплатну  передачу земельної ділянки у  власність, рішення сесії Пилявської   сільської ради № 25 від 16.01.2011 року  «Про погодження дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку за межами населеного пункту», керуючись Земельним кодексом України(ст. 17, 33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

        1. Передати гр. Когут Ніні Василівні  безоплатно у власність земельну  ділянку загальною площею 0,5500 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель які перебувають у користуванні (рілля, гр..5,ф.6-зем), за межами населеного пункту  Пилявської     сільської  ради   :

 

            2.Громадянці  оформити державний   акт  на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого  Є.В.

 

Перший заступник голови районної

державної  адміністрації                                                                                    Є.В.Щербатий

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема