Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№355 від 25.06.2011 року Про організацію роботи „гарячої” телефонної лінії райдержадміністрації на друге півріччя 2011 року


 

 

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Про організацію роботи

„гарячої” телефонної  лінії

райдержадміністрації

на друге півріччя 2011  року

 

       Відповідно до статті 40 Конституції України, законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про звернення громадян” та з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення :

1. Затвердити графік роботи „гарячої” телефонної лінії районної державної        адміністрації на друге півріччя  2011 року згідно з додатком.

1.1.Встановити, що „гаряча” телефонна лінія проводиться кожного вівторка з 11.00. до 12.00 год.

  1. Завідуючому  сектором зв’язків з громадськими   організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики  апарату районної держаної адміністрації інформувати населення про підготовку, хід та результати проведення „гарячих” телефонних ліній.
  2. Заступникам голови районної державної адміністрації забезпечити організацію „гарячих” телефонних  ліній, узагальнення та вирішення питань, які надходять до керівництва райдержадміністрації.
  3. Керівникам відділів, управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації організувати роботу „гарячих” телефонних ліній.
  4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 липня 2010 року № 363 „Про організацію роботи „гарячої” телефонної лінії райдержадміністрації на друге півріччя 2010 року”.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти  на керівника апарату районної державної адміністрації Слободян М.П.

 

Перший заступник голови

районної державної

адміністрації                                                                  Є.В.ЩЕРБАТИЙ

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема