Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№354 від 25.06.2011 року Про комісію з визначення переліку сільськогосподарських підприємств, які мають право на отримання бюджетних коштів.


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ _____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________20__р.                           м.Бучач                                              №____

 

 

Про комісію з визначення переліку

сільськогосподарських підприємств,

які мають право на отримання

бюджетних коштів.

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 року № 282 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва» (із змінами, внесеними згідно Постановами КМ №96 від 07.02.2011р.), постанови кабінету Міністрів України від 27.04.2011 року № 523 «Порядок нарахування податку на додану вартість що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м’ясо та м’ясо продукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів що надійшли від його сплати», доручення Прем’єр-міністра України М.Азарова від 31.01.2011 року №3852/1/1-11 щодо організації закупівлі телиць в особистих господарствах населення та з метою стабілізації і нарощування поголів’я корів молочного напряму продуктивності, та на виконання наказу Міністерства Аграрної Політики та продовольства від 16.03.2011 року №72 «Про затвердження Положення  про конкурсну комісію з питань надання сільськогосподарським підприємствам спеціальної бюджетної дотації за поголів’я телиць, закуплених у фізичних осіб (населення) для вирощування»,  у зв’язку із проведеними кадровими змінами:

1.      Затвердити новий склад комісії з визначення переліку сільськогосподарських підприємств, які мають право на отримання бюджетних коштів згідно додатку.

2.      Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.03.2011 року №152.

3.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В. Щербатого.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                         Є.В. Щербатий

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема