Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№312 від 02.06.2011 року Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 02.06. 2011  року             м. Бучач                        №312

 

 

 

Про організацію літнього оздоровлення

та відпочинку дітей у 2011 році

 

Відповідно до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2012 року, затвердженої рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 8 грудня 2009 року № 849, районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2012 року, затвердженої сесією районної ради від 16 квітня 2010 року № 455, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.05.2011р. № 384, з  метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2011 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування  і харчування, збереження життя та здоров’я:

 

1. Затвердити заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році (далі – заходи), що додаються.

2 Відділам у справах молоді та спорту (О.О.Стронська), охорони здоров’я  (П.П.Казмірук), культури і туризму (О.І. Тринька), освіти (О.П.Рудник), фінансовому  управлінню (М.В.Ковбаса), управлінням праці та соціального захисту населення (В.Й. Гузовський), агропромислового

розвитку (С.Я.Годз), службі у справах дітей (В.Д.Єднак), сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату  райдержадміністрації (Т.В.Голод), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (А.А.Міщанчук) виконкомам міської, селищної, сільських рад  забезпечити виконання заходів та інформувати районну державну адміністрацію щомісяця до 1 числа наступного періоду по жовтень 2011 року.

3. Про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію і управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації щомісяця до 5 жовтня 2011 року.

 

 

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Луців Л.З.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                  В.М.САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема