Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№311 від 02.06.2011 року Про соціальну підтримку у 2011 році сімей, які проживають у складних умовах


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 02 червня 2011  року             м. Бучач                        №311

 

 

 

Про соціальну підтримку у

2011 році сімей, які проживають

у складних умовах

 

 

Відповідно до спільного наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства праці та соціальної політики України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України від 14.06.2006 № 1983/388/452/221/556/596/106 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах", розпорядження голови облдержадміністрації від 06.05.2011р. Про соціальну підтримку у 2011 році сімей, які проживають

у складних умовах, з метою надання соціальної допомоги сім'ям, які проживають у складних умовах:

 

1.                 Затвердити заходи щодо соціальної підтримки у 2011 році сімей, які проживають у складних умовах (додаються).

2.                 Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкомам міської, селищної, сільських рад забезпечити організацію виконання заходів.

3.                 Відповідальним виконавцям заходів інформувати про проведену роботу відділу  у справах молоді та спорту районної  державної  адміністрації  до  20 грудня 2011 року.

4. Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан реалізації  розпорядження  інформувати  районну  державну  адміністрацію та управління у справах сім’ї та молоді до 10 січня 2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови районної державної адміністрації Луців Л.З.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                           В.М.САВКА

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема