Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№336 від 15.06.2011 року Про посилення пожежної безпеки об’єктів та населених пунктів району у весняно-літній пожежо-небезпечний період 2011 року     

 УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2011 року              м. Бучач                               № ______

 

 

Про посилення пожежної безпеки

об’єктів та населених пунктів

району у весняно-літній пожежо-

небезпечний період 2011 року

 

       Відповідно до Закону України “Про пожежну безпеку”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1999 р. № 1943 “Про стан забезпечення пожежної безпеки та заходи щодо її поліпшення ”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.05.2010 року №376 «Про посилення пожежної  безпеки об’єктів та населених пунктів області у весняно-літній пожежонебезпечний період 2011 року», з метою посилення протипожежного захисту населених пунктів та об`єктів у весняно-літній пожежонебезпечний період:

1.     Затвердити заходи щодо забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об`єктів району у весняно-літній пожежонебезпечний період (додаються).

2.     Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконкомам міської, селищної та сільських рад забезпечити організацію виконання розпорядження, та до 20 липня 2011 року подати до Бучацького РВ У МНС України в Тернопільській області інформацію про стан його виконання для узагальнення та інформування до 25 липня 2011 року голови районної державної адміністрації та Управління МНС України в Тернопільській області.

3.      Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 травня 2010 року № 261 ,,Про посилення пожежної  безпеки об’єктів та населених пунктів району у весняно-літній пожежонебезпечний період 2010 року”.

4.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В. та начальника Бучацького РВ У МНС України в Тернопільській області Бобка Р.В.

 

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                                                                         В.М. САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема