Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№326 від 09.06.2011 року Про відзначення в районі 120- річчя від дня народження полковника армії УНР Євгена КоновальцяБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від"____"   _________ 2011року             м. Бучач                            № _____

  

Про відзначення в районі

120- річчя від дня народження

полковника армії УНР

Євгена Коновальця

           

            Відповідно до Указу Президента України від 19 листопада 2009 року №946/2009 «Про заходи визнання українського визвольного руху ХХ століття», розпорядження голови облдержадміністрації від 30 грудня 2009 року №990 «Про проведення комплексу заходів на 2010-2012 роки щодо активізації роботи з визнання українського визвольного руху ХХ століття» та рішення Тернопільської обласної ради від 14 квітня 2011 року №1140 «Про проголошення 2011 року в Тернопільській області Роком полковника Євгена Коновальця», з метою гідного вшанування його учасників, відновлення національної пам’яті та історичної справедливості:

            1.Утворити організаційний комітет з підготовки та  відзначення в районі

120- річчя від дня народження видатного діяча української історії, командира корпусу Січових Стрільців, полковника армії УНР, засновника організації ОУН та першого голови Проводу ОУН  Євгена Коновальця у складі, згідно з додатком.

            2. Затвердити заходи з відзначення в районі 120- річчя від дня народження видатного діяча української історії, командира корпусу Січових Стрільців, полковника армії УНР, засновника організації ОУН та першого голови Проводу ОУН Євгена Коновальця  (далі заходи), що додаються.

            3.Виконкомам міської, селищної та сільських рад району:

            3.1. Розробити заходи з  підготовки та відзначення в населених пунктах району 120-річчя від дня народження полковника армії УНР Євгена Коновальця і забезпечити їх виконання.

            3.2. Про стан реалізації заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 26 грудня 2011 року.

            4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакціям газети «Нова доба» та радіомовлення забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення в районі 120- річчя від дня народження полковника армії УНР Євгена Коновальця.

            5.Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення матеріалів і про стан виконання даного розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 5 січня 2012 року.

         6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.З.Луців.

 

                 Голова районної державної                                                      

                    адміністрації                                                                               В.М.САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема