Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№292 від 27.05.2011 року Про використання земельних,лісових, водних ресурсів і корисних копалинБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про використання земельних,лісових,

водних ресурсів і корисних копалин

 

 

Відповідно до Земельного, Лісового, Водного кодексів України, Кодексу України про надра, Закону України «Про оренду землі», керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи новий характер і зміст соціально-економічних проблем у сфері земельних, лісових, водних ресурсів і корисних копалин, з метою забезпечення ефективного використання і відтворення природних ресурсів області, для максимального задоволення економічних інтересів власників і користувачів, фінансових інтересів держави і територіальних громад, посилення контролю за використанням земельних, лісових,  водних, ресурсів і корисних копалин в області:

 

  1. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Управління Держкомзему у Бучацькому районі, Бучацькому МУВГ, разом із органами місцевого самоврядування:

            1.1.Забезпечити неухильне додержання вимог чинного законодавства при розпоряджанні земельними, лісовими, водними ресурсами і корисними копалинами.

            1.2. Провести роботу з орендарями земельних паїв (часток) щодо приведення договорів оренди до вимог чинного законодавства.

            1.3. Передбачити у місцевих бюджетах видатки на фінансування оформлення землевпорядної та землеоціночної  документації з метою організації процедур набуття прав на землі державної власності на конкурентних засадах.

            1.4.  Державній екологічній інспекції в районі, санітарно-епідеміологічній станції, Бучацькому МУВГ, забезпечити контроль за належною експлуатацією водних об’єктів району.

            1.5. Зобов’язати районні комісії з розгляду проектів землеустрою при вирішенні питань надання земельних ділянок обов’язково враховувати наявність на них родовищ корисних копалин, спеціальних дозволів на геологічне вивчення та експлуатацію.

            1.6. Забезпечити організацію робіт з відмежуванням території та об’єктів природно-заповідного фонду.

            1.7  Своєчасно інформувати МДПІ  у Бучацькому районі про укладення нових, внесення змін до наявних договорів оренди земельних ділянок і водних об’єктів та їх розірвання

            . .

  1.   Управлінню Держкомзему в Бучацькому  районі забезпечити позачергову підготовку, розгляд і погодження землевпорядної та землеоціночної документації для організації аукціону з набуття прав користування землями державної власності.
  2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної  адміністрації внести пропозиції  стосовно докорінного поліпшення ведення лісового господарства та фінансово-господарських показників.
  3. ДП «Бучацьке лісове господарство» запровадити практику укладання договорів на передачу в тимчасове платне користування лісових ділянок для потреб мисливського господарства, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей, проведення науково-дослідних робіт, а також інших цілей в порядку передбаченому статтею 18 Лісового кодексу України.
  4. Бучацькому МУВГ забезпечити контроль за додержанням умов договорів оренди в питаннях сплати орендної плати за користування водними об’єктами та належного утримання гідротехнічних споруд.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

 

Голова районної

  адміністрації                                                                                                    В.М.САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема