Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№258 від 17.05.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_________________ 2011 року      м. Бучач                  №_____

 

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних  ділянок 

 

Розглянувши заяву жителя м.Бучач вул., Коцюбинського, 6 Гадза П.І.  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства  на території Трибухівської ,Пишківської сільських рад (за межами населеного пункту)  ділянок в оренду терміном на 49 років для ведення фермерського господарства», рішення комісії з питань створення фермерських господарств Бучацької районної ради шостого скликання  від  13.05.2011 року №1 «Про створення фермерського господарства» та керуючись Земельним кодексом України (ст. 31, 121,124), керуючись ст.7 Закону України «Про фермерське господарство»,  Законом України «Про місцеві державні адміністрації»              

           1. Дати дозвіл  гр.Гадзу Петру Івановичу   на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства в оренду терміном на 49 років, орієнтовною загальною площею 297 га, в тому числі за рахунок земель резервного  фонду сільськогосподарського призначення   на території Пишківської сільської ради  – 89 га, ( за межами населеного пункту ), Трибухівської сільської ради – 208 га  ( за межами населеного пункту ).

           2. Право оренди на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.93, 91 Земельного кодексу України.            

3. Попередити, що приступати до використання земельних ділянок  до  встановлення їх меж в натурі (на місцевості), одержання  документа,  що  посвідчує право на них та державної реєстрації, забороняється.

           4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого

           

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

____________ Є.В.Щербатий

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема