Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№274 від 20.05.2011 року Про проект програми реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2011 року        м. Бучач                        №_____

 

Про проект програми реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на   2011-2015 роки

 

         Відповідно до Плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом  наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2010 р. №2140-р, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від  20  квітня   2011 року  № 281 «Про проект програми реалізації в області державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на   2011-2015 роки», з метою здійснення заходів щодо протидії поширенню в районі наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, зміцнення здоров’я нації, а також зменшення негативних  соціальних, економічних та інших наслідків, пов’язаних з вживанням наркотичних засобів та психотропних речовин:

1. Схвалити проект програми реалізації в районі державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки (далі –  проект Програми), що додається.

2. Відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації подати проект Програми на  розгляд чергової сесії районної ради відповідно до вимог регламенту районної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Луців Л. З.

 

Голова районної державної                                                      В. М. САВКА

         адміністрації

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема