Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№266 від 18.05.2011 року Про внесення змін до Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій Бучацької районної державної адміністрації     

 УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2011 року              м. Бучач                               № ______

 

 

Про внесення змін до Положення

про відділ з питань надзвичайних

ситуацій Бучацької районної

державної адміністрації

 

На виконання Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року №493/92 ,,Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”, згідно довідки Бучацького районного управління юстиції від 20 квітня 2011 року № 449/01-13 ,,Про результати проведеної перевірки з дотриманням відділом з питань надзвичайних ситуацій Бучацької районної державної адміністрації законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів” :

1. Затвердити Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій Бучацької районної державної адміністрації (додається).

      2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 січня 2006 року № 64 ,, Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій Бучацької районної державної адміністрації”.

     3. Контроль за виконання даного розпорядження  покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

      

 

 

Голова районної державної

       адміністрації                                                                            В.М. САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема