Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№207 від 22.04.2011 року Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політикиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Голови  районної державної адміністрації         

від “___”__________ 2011  року        м. Бучач                       №_____       

 Про забезпечення участі

 громадськості  у  формуванні та

 реалізації державної політики

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»:

1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради при районній державній адміністрації. (Додатки 1).

2. Сектору зв’язків з громадськими організаціями ,ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації  вжити заходів для проведення до 1квітня 2011 року установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при районній державній адміністрації.

3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації  забезпечити інформування громадськості через засоби масової інформації про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

4. Про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 1 грудня 2011 року

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Л.З.Луців.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                           В.М.Савка

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема