Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№215 від 26.04.2011 року Про затвердження комплексних заходів щодо посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва, алкоголізму та тютюнопаління серед населення району на 2011-2015 рокиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2011 року        м. Бучач                                 №_____     

 

Про затвердження комплексних заходів щодо посилення профі-лактичного впливу і протидії проявам пияцтва, алкоголізму та тютюнопаління серед населення району на 2011-2015 роки

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою створення належних правових, організаційних та соціальних умов для реалізації в районі політики запобігання алкоголізму та тютюнопалінню та на виконання розпорядження голови  обласної державної адміністрації від  5  квітня   2011 року № 250 «Про затвердження комплексних заходів щодо посилення профі-лактичного впливу і протидії проявам пияцтва, алкоголізму та тютюнопаління серед населення області на 2011-2015 роки»:

 

1. Затвердити    комплексні     заходи    щодо   посилення       профілактичного впливу    і    протидії    проявам     пияцтва,   алкоголізму   та    тютюнопаління серед населення району на 2011-2015 роки (далі - комплексні заходи), що додаються.

2. Відділам охорони здоров’я, у справах молоді та спорту, освіти райдержадміністрації,  сектору зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики, управлінню праці та соціального захисту населення, районному відділу УМВС України в Бучацькому районі, службі у справах дітей райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконкомам міської, селищної, сільських рад:

2.1. Забезпечити організацію виконання комплексних заходів, затверджених цим розпорядженням.

 

2.2. Щороку до 3 січня подавати відділу охорони здоров’я райдержадміністрації інформацію про стан виконання зазначених комплексних заходів.

 

3. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації (Казмірук П. П.) забезпечити координацію роботи з реалізації комплексних заходів, узагальнення матеріалів і про стан виконання розпорядження інформувати головне управління охорони здоров'я  обласної державної адміністрації   щороку до 5 січня.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної  державної адміністрації Луців Л. З.

 

 

Голова районної державної                                                               В. М. САВКА

            адміністрації 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема