Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№180 від 06.04.2011 року Про проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста з 4 квітня по 4 травня 2011 рокуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2011 року        м. Бучач                                 №_____     

 

Про проведення в  районі Всеукраїнського

місячника Червоного Хреста з 4 квітня

по 4 травня 2011 року

 

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення району та поліпшення умов їх життя шляхом надання адресної матеріальної та натуральної допомоги, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до їх проблем, у зв’язку з проголошенням 2011 року Міжнародним роком волонтера Червоного Хреста, керуючись постановою Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 24 лютого 2011 року № 27/3 «Про підготовку до проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста» та на виконання розпорядження голови  обласної державної адміністрації  від 23 березня 2011 року № 180 «Про проведення в  області  Всеукраїнського місячника Червоного Хреста з 4 квітня по 4 травня 2011 року»:

 

  1. Провести в районі з 4 квітня по 4 травня 2011 року Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, присвячений Міжнародному року волонтера, під гаслом «Відкрий волонтера в собі».
  2. Затвердити заходи з підготовки та проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста та забезпечити організацію їх виконання.
  3. Відділам охорони здоров'я, молоді і спорту, освіти  районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінню праці та соціального захисту населення, районній організації Товариства Червоного Хреста:

            Взяти на особистий контроль проведення в районі гуманітарних програм.

            Залучати до участі в доброчинних акціях з надання допомоги потребуючим колективи державних та приватних підприємств, акціонерні товариства та компанії, банківські і комерційні структури, профспілки, благодійні фонди, широкі кола громадськості.

Вжити заходів щодо організації належного фінансування медико-соціальних кімнат районних організацій Товариства Червоного Хреста України з метою якісного медико-соціального обслуговування мало- захищених верств населення району.

4.      Відділу охорони здоров'я, відділу освіти, сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та  з питань внутрішньої політики районної державної адміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України з метою формування громадської думки на користь милосердя проводити зустрічі  з населенням, брифінги, прес-конференції, засідання круглих столів.

5.      Відділам освіти, молоді та спорту, культури  районної державної адміністрації спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України забезпечити активну участь в організації та проведенні місячника волонтерів з числа молоді. Залучати їх до реалізації проектів щодо пошуку додаткових ресурсів, влаштування благодійних виставок та концертів, спортивних змагань, молодіжних дискотек, конкурсів, свят добрих сердець, проведення інших заходів у рамках місячника.

6.Сектору зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики, місцевому радіомовленню, редакції газети «Нова Доба» широко висвітлювати хід проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста в районі, всіляко популяризувати доброчинну діяльність благодійників і меценатів.

7.      Виконавцям цього розпорядження про стан його реалізації інформувати відділ охорони здоров'я  районної державної адміністрації  до 10 травня 2011 року.

8.       Відділу охорони здоров'я  районної державної адміністрації   спільно з районною організацією Товариства Червоного Хреста України забезпечити координацію роботи з підготовки та проведення Всеукраїнського Місячника Червоного Хреста в районі та за підсумками його проведення інформувати районну державну адміністрацію  до 15 травня 2011 року.

9.      Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови   районної державної адміністрації від 02 квітня 2010 року № 151 «Про проведення в  районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста з  4 квітня по 4 травня 2010 року».

10.   Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови  районної державної адміністрації Луців Л. З.   

 

Голова районної державної                                                      В. М. САВКА

         адміністрації

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема