Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№163 від 31.03.2011 року Про призначення Суп М.Б.


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  „___”___________ 2011 р.                 м. Бучач                      № ______

 

Про призначення

Суп М.Б.

 

Відповідно до ст.ст. 19, 26, 27  Закону України „Про державну службу",  ст. 32 КЗпП України, Положення про порядок стажування  у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від  1 грудня 1994 року № 804, Порядку проведення конкурсу  на заміщення  вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження голови  районної державної адміністрації  від 19 травня 2006 року  №339 «Про порядок  проведення іспиту  на заміщення вакантних посад  у Бучацькій районній  державній адміністрації»,  призначити:

1. Суп Мар’яну Богданівну - на посаду завідувача юридичного сектору  апарату райдержадміністрації  01 квітня  2011 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста-юрисконсульта управління Держкомзему у Бучацькому районі, як таку що успішно склала іспит  та  пройшла стажування на вище вказаній посаді з посадовим окладом  згідно штатного розпису.

Підстава: заява  Суп М.Б., погодження управління Держкомзему  у Бучацькому районі від 31.03.2011 року № 02/6-04/287.

2. У відповідності  до займаної посади , присвоїти  13 (тринадцятий) ранг державного  службовця.

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити  Суп Маряні  Богданівні надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Голова районної
державної адміністрації                                                                  В.М. САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема