Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№165 від 31.03.2011 року Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ 31”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­березня  2011 року                           м.Бучач                              № 165

 

 

 Про роботу структурних підрозділів

райдержадміністрації щодо посилення

виконавської дисципліни, реалізації завдань,

визначених нормативно-правовими актами

Президента України, Кабінету Міністрів України,

розпорядчими документами голів

 обласної та районної державних адміністрацій

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2011 року №105 « Про роботу структурних підрозділів облдержадміністрації,райдержадміністрацій щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно – правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови облдержадміністрації»  з метою  зміцнення виконавської дисципліни,попередження фактів формалізму, посилення персональної відповідальності керівників за своєчасне та якісне виконання вимог законів України, нормативно – правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів голови  облдержадміністрації та власних рішень:

1.Інформацію «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань , визначених нормативно – правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та  районної державних адміністрацій» взяти до відома.

2.Начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

2.1. Своєчасно і якісно інформувати райдержадміністрацію щодо виконання завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами  та протокольними дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

2.2. Не допускати зволікань з виконання  розпорядчих документів облдержадміністрації, які вимагають підготовку проектів регіональних програм чи розпорядчих документів райдержадміністрації.

2.3. Забезпечити практику протоколювання нарад та контроль за виконанням доручень за підсумками їх проведення.

3. Виконавчим комітетам  міської,селищної, сільських рад:

3.1 Посилити контроль за виконанням розпорядчих документів, що надходять із районної державної адміністрації, власних рішень з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

3.2 Здійснити заходи з покращення ведення діловодства та забезпечити своєчасне відстеження й попередження можливих порушень у ході виконання розпорядчих документів.

 4.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з відповідними районними службами вжити заходів щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та домогтись підвищення рівня її зростання на підприємствах, організаціях, установах району.

5. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в районі вжити відповідних заходів щодо погашення заборгованості із сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування підприємствами, організаціями та установами району.

6. Сектору контролю апарату райдержадміністрації щомісячно аналізувати та готувати матеріали на апаратну нараду при голові райдержадміністрації про стан реалізації розпорядчих документів для вжиття заходів з усунення недоліків в системі організації контролю за їх виконанням.

7. Відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію даного розпорядження, про що інформувати сектор контролю апарату районної державної адміністрації до 30 червня 2011 року.

8. Зняти з контролю розпорядження голови райдержадміністрації від 30 листопада 2010 року №715 «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Слободян М.П.

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                     В.М. САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема