Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№145 від 21.03.2011 року Щодо організації та забезпечення виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   “_____”  _____________ 201__ р.                      м. Бучач                                                  № ___________

 

Щодо організації та забезпечення

виконання Закону України «Про

прискорений перегляд регуляторних

актів, прийнятих органами та

посадовими особами місцевого

самоврядування»

 

           Відповідно до Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» (далі - Закон), Плану організації виконання Закону, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 12 січня 2011 року (протокол №3), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 лютого 2011 року № 112 «Щодо організації та забезпечення  виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування»» та з метою недопущення існування  економічно неефективних та недоцільних регуляторних актів органів місцевого самоврядування:

1.Завідувачу юридичного сектору апарату райдержадміністрації:

1.1.Забезпечити доведення до сільських, селищного, міського голів та голови районної ради Закону, а також Методичних  рекомендацій щодо проведення аналізу регуляторного впливу, затверджених наказом Держкомпідприємництва від 13.01.2011р. №2.

1.2.Забезпечити моніторинг прийняття сільськими, селищною, міською радами, сільськими, селищним, міським головами актів про внесення змін, про визнання такими, що втратили чинність, або скасування регуляторних актів за результатами прискореного перегляду.

1.3.До 10 квітня 2011 року подати головному управлінню економіки облдержадміністрації  копії нормативно-правових актів Бучацької районної ради про внесення змін, визнання такими, що втратили чинність, або скасування власних регуляторних актів, прийнятих за результатами прискореного перегляду. 

2. Виконкомам органів місцевого самоврядування:

2.1.Організувати роботу на виконання Закону на місцях, зокрема, утворити робочі комісії та скласти загальні переліки, переліки регуляторних актів та обґрунтувань, зазначених в частині першій статті 7 Закону, подання їх в юридичний сектор апарату райдержадміністрації у встановлені терміни для подальшого опрацювання.

2.2.Забезпечити своєчасне та в повному обсязі виконання вимог Закону та ефективність роботи утворених робочих комісій з питань прискореного перегляду регуляторних актів.

 

Голова районної державної

  адміністрації                                                                                              В.М. САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема