Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№144 від 18.03.2011 року Про підсумки виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацького району на 2010 рік» та проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011рік


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

Про  підсумки виконання «Програми

соціально-економічного та культурного

розвитку  Бучацького району на 2010 рік»

та проект програми соціально-економічного

та культурного розвитку району на 2011рік

 

         На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2011 року № 102 «Про підсумки виконання «Програми соціально – економічного та культурного розвитку Тернопільської області за 2010 рік та проект програми соціально – економічного та культурного  розвитку області  на 2011рік» , враховуючи підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2010 рік та з метою забезпечення сталого розвитку району у 2011 році: 

1.Управлінню  праці  та  соціального  захисту  населення райдержадміністрації (Гузовський В.Й.) активізувати  роботу щодо упередження зростання та ліквідації заборгованості із виплат заробітної плати.

           2. Управлінню  економіки  і  розвитку  інфраструктури  райдержадміністрації  (Баб’юк Р.Б.):

         2.1. детально проаналізувати підсумки розвитку галузей господарського комплексу і сфер діяльності  економіки району, причини невиконання програмних показників за 2010 рік  та вжити заходів щодо усунення виявлених негативних тенденцій;

         2.2.  забезпечити координацію роботи та контроль за виконанням пріоритетних завдань та заходів  програми соціально – економічного та культурного розвитку району  на 2011 рік;

         2.3.  розробити та затвердити річні та середньострокові (на 2011-2015 роки) плани реалізації  Стратегії регіонального розвитку району на період до 2015року, згідно додатку;   

           3.Управлінню  агропромислового  розвитку райдержадміністрації (Годз С.Я.) разом з керівниками  сільськогосподарських  підприємств  у  2011  році вжити заходів щодо приведення посівних площ у відповідність із потребами переробних підприємств та споживчого ринку району.

         4. Бучацькій МДПІ (в.о.Тимчишин М.І..), управлінню  Пенсійного  фонду в Бучацькому  районі (Кавецький С.М.), управлінню  праці  та  соціального  захисту  населення райдержадміністрації (Гузовський В.Й.) розглядати проблемні питання  підприємств   на  засіданні тимчасової  комісії з питань забезпечення  своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових  платежів та ефективного використання бюджетних коштів, а також погашення заборгованості  по заробітній платі, пенсіях , стипендіях та інших соціальних виплат, за результатами розробляти конкретні заходи з подолання проблем і тримати на постійному контролі їх виконання.

      5.Керівникам структурних підрозділів районної  державної  адміністрації   щоквартально  до 15  числа,  наступного  за звітним,  подавати  в  управління  економіки  і  розвитку  інфраструктури райдержадміністрації  інформацію  про  хід  виконання  заходів  та  основних  показників  програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку   Бучацького  району  на  2011  рік для  подальшого  їх  розгляду  на  спільних  засіданнях  колегії  райдержадміністрації  та  Президії  районної  ради.     

         6. Контроль  виконання  розпорядження  покласти  на  заступників  голови  районної  державної  адміністрації  згідно  з  розподілом  обов’язків.

  

Голова районної                                           

державної адміністрації                                                          В.М. САВКА    

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема