Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№112 від 04.03.2011 року Про відзначення в районі 197-ї річниці від дня народження Т.Г.ШевченкаБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від"____"   _________ 2011року             м. Бучач                            № _____

 

 Про відзначення в районі

197 –ї  річниці від дня народження

Т.Г.Шевченка

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.02. 2011 року №123 «Про відзначення в районі 197 –ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка», враховуючи велике історичне значення постаті Т.Г.Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення соціальної злагоди, формування у громадян національної свідомості, а також пропозиції громадських організацій, політичних партій:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у складі згідно з додатком 1.

            2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 197-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (далі заходи), згідно з додатком 2.

            3.Виконкомам міської, селищної, сільських рад району:

  3.1 Розробити заходи з підготовки та відзначення в населених пунктах району 197 –ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та забезпечити організацію їх виконання.

  3.2. Про стан реалізації заходів інформувати районну державну адміністрацію до 15 березня 2011 року, сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації інформувати головне управління з питань внутрішньої політики, національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації до 20 березня 2011 року.

            4. Редакціям газети «Нова доба» та місцевого радіомовлення забезпечити широке висвітлення заходів з  підготовки та відзначення в районі 197 –ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

            5. Сектору зв’язків з громадськими  організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів про стан виконання цього розпорядження.

            Про хід виконання даного розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 1 квітня 2011 року.

            6. Визнати таким , що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 3 березня 2010 року № 108 "Про відзначення в районі 196-ї річниці  дня народження Т.Г.Шевченка".

            7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.З.Луців.

 

  Голова районної державної

                             адміністрації                                                                     В.М.САВКА  

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема