Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№118 від 09.03.2011 року Про затвердження технічної документації, що посвідчують право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

від  ”09” березня    2011 року       № 118 м.                Бучач

 

Про затвердження  технічної документації,

що посвідчують право власності

на земельну ділянку

 

                Розглянувши заяву жителя  с.Трибухівці  Бучацького району Самборського Ігоря Зіновійовича про затвердження технічної документації, що посвідчують право власності на земельну ділянку  на території Трибухівської  сільської ради,керуючись Земельним кодексом України (ст. ст. 17,19,116,118,125,126  перехідні положення п. 12), ст.. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.. 50 Закону України «Про землеустрій»:   

            1. Затвердити Самборському Ігорю Зіновійовичу технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку , виготовлену ФОП Гадз І.П.

           2. Передати  земельну ділянку  у власність для ведення особистого селянського господарства    загальною площею 0,5243 га за рахунок земель запасу Трибухівської сільської ради (за межами населеного пункту) громадянину Самборському Ігорю Зіновійовичу :

            3. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема