Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№116 від 09.03.2011 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

від  ”09” березня    2011 року       № 116 м.                Бучач

 

 

Про затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

 

 

                Розглянувши заяву жителя с.Жизномир Лисої Ярослави Дмитрівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, на території Жизномирської  сільської ради,керуючись Земельним кодексом України (ст. ст. 17,19,116,118,125,126  перехідні положення п. 12), ст. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.. 50 Закону України «Про землеустрій»:   

            1. Затвердити Лисій Ярославі Дмитрівні  проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Жизномирської  сільської ради (за межами населеного пункту), виготовлений  ПП « Гадз І.П.»

           2. Передати  гр. Лисій Ярославі Дмитрівні  земельну ділянку у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,60 га   за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення (рілля) на території Жизномирської    сільської ради (за межами населеного пункту).

            3. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласника виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема