Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№97 від 25.02.2011 року Про підготовку сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно-польових робіт


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ 25”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ лютого 2011 року                           м.Бучач                              № 97

 

 

 Про підготовку

 сільськогосподарських

 товаровиробників  району

 до проведення комплексу

 весняно-польових робіт

 

 

          З метою проведення комплексу весняно-польових робіт на високому технологічному рівні сільгосптоваровиробниками району вжито невідкладних заходів щодо проведення їх в оптимальні строки, здійснюються конкретні заходи щодо збереження посівів озимих культур.

           Під урожай 2011 року всіма категоріями господарств району посіяно 16223 га озимих зернових (147 % до плану), з них 12786 га  озимої пшениці, 674 га  озимого жита,  2763 га  озимого ячменю. Озимого ріпаку посіяно 3452 га.

        Сільгосппідприємства забезпечені   насінням ярих зернових культур. Засипано 2855 тонн кондиційного насіння, що становить 119 % до потреби. Більше як стовідсотково до потреби забезпечені насінням ярих зернових ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ПАП «Зелена», ПАП «Зубрець», ФГ «Степ».

        До весняно - польових робіт готові дискові і зубові борони, ґрунтообробні агрегати, культиватори, сівалки і плуги та 97 – тракторів. Повністю перевірена і укомплектована техніка в господарствах: ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ПАП «Зубрець», ПАП «Зелена», ПАП «Цвітова», ПП «Золотопотіцьке».

      Із запізненням розпочали роботу по ремонту техніки ПП «Костільники», ПП «Жнибороди», ФГ «Заричне».

        Навантаженя на трактор в районі при нормі 48 складає 84 гектари. Найвище у ПАП «Весна», ТзОВ «Агрофірма Карпати».

         Забезпеченість сільгосппідприємств мінеральними добривами складає 80 відсотків  до потреби. Недостатньо мінеральних добрив у господарствах:  ПП «Жнибороди», ТзОВ «Агрофірма Карпати», ФГ «Заричне» та інших сільськогосподарських підприємствах.

        Високий процент забезпеченості мінеральними добривами в  ТзОВ «Бучачагрохлібпром»,ПАП «Зубрець», ПП «Золотопотіцьке».

       Протруйниками насіння господарства забезпечені на 70  відсотків до потреби.

      Не в повному обсязі сільгосппідприємства району  забезпечені паливо-мастильними матеріалами. При потребі  1400 тонн дизпалива придбано 1000 тонн (70%), бензину при потребі 250 тонн придбано 180 тонн (72%).

       Для забезпечення виконання плану соціально-економічного розвитку 2011 року всіма категоріями господарств району передбачено посіяти 25782 га,  ярих культур: в тому числі зернових культур 12277 га, цукрових буряків – 2700 га, картоплі 4036 га, овочів 500 га., кормових та інших культур 6269 га.

       Враховуючи стан готовності сільськогосподарських товаровиробників району до проведення весняно-польових робіт у поточному році:

1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації   Годза С.Я. «Про підготовку сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно-польових робіт» прийняти до відома.

2. Рекомендувати керівникам ПП «Костільники» (Шестерняк І.І.), ПП «Жнибороди (Харевич М.В.), ФГ «Заричне» (Стрілецький С.М.) вжити невідкладних заходів щодо прискорення темпів підготовки до весняно-польових робіт.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Годзу С.Я.):

3.1. Налагодити співпрацю з підприємствами, які мають сільськогосподарську техніку, щодо залучення її до проведення комплексу весняно-польових робіт;

3.2. Активізувати роботу щодо придбання засобів захисту рослин, залучивши до цього всі можливі наявні ресурси.

3.3. Організувати надання методичної допомоги у застосуванні прогресивних технологій у вирощуванні сільськогосподарських культур.

3.4. Провести в районі на базі ТзОВ «Бучачагрохлібпром»    нараду-семінар щодо організації проведення весняно-польових робіт в умовах 2011 року та застосування у виробництві нових технологій вирощування сільськогосподарських культур.

3.5. Вжити заходів щодо забезпечення посіву запланованої площі цукрового буряка.

3.6. Забезпечити необхідний контроль за дотриманням всіх агротехнічних вимог під час проведення комплексу весняно-польових робіт.

 4. Про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію 30 березня  2011 року.

 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                В.М.САВКА

 

 

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема