Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№79 від 17.02.2011 року Про затвердження плану заходів щодо виконання в районі Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 рокиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “17” лютого 2011 року        м. Бучач                                 №79        

 

Про затвердження плану заходів

щодо виконання в районі Концепції

реалізації державної політики у сфері

протидії поширенню наркоманії,

боротьби з незаконним обігом

наркотичних засобів, психотропних

 речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки

 

 З метою організаційного забезпечення реалізації плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 22 листопада 2010 року     № 2140-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації   від 18 січня 2011 року № 26 “Про затвердження плану заходів щодо виконання в області Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних  речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки”,

 

  1. Затвердити план заходів щодо виконання в районі Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних  речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки (далі – план заходів), що додається.
  2. Управлінню агропромислового розвитку, відділам: охорони здоров'я, у справах сім'ї та молоді, освіти, службі у справах дітей, районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районному відділу управління міністерства внутрішніх справ України в Бучацькому районі, сектору зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

             Забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

              Щороку до 5 січня подавати відділу у справах сім'ї та молоді райдержадміністрації інформацію про стан виконання зазначеного плану заходів для подальшого інформування районної державної адміністрації і Державного комітету з питань контролю за наркотиками.

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Луців Л. З.

 

Голова районної державної                                                      В. М. САВКА

         адміністрації

 

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема