Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№34 від 27.01.2011 року Про стан погашення заборгованості із заробітної плати та рівень середньої заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району та організаціях районуУКРАЇНА

БУЧАЦЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

         ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від   “ 05” січня 2011 р.           м. Бучач                       № 9

Про стан погашення заборгованості

із заробітної плати та рівень середньої

заробітної плати на підприємствах, установах

та організаціях  району

 

      Протягом 2010 року в районі  проведена  певна робота по зменшенню заборгованості  із заробітної плати та підвищенню  розміру  середньої заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій.

      Щотижневий моніторинг виплати та нарахування заробітної плати свідчить, що за період з 01.01.10 по 01.01.11 в районі  зменшились, як кількість   підприємств-боржників  із 9 до 2, так і загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району  на 124.9 тис.грн. ( 751.6 до 626.7 тис. грн.). Очікуваний розмір середньої заробітної плати штатних працівників в районі у січні – грудні 2010 року становив 1529 грн., що на 66% перевищує рівень прожиткового мінімуму для працездатних ( грудень – 922 грн ). Середня заробітна плата  в 2010 році зросла  порівняно з 2009 роком на 16 відсотків.       

      Поряд з цим, вкрай незадовільна ситуація щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати склалась на ДП „ Бучацький мальтозний завод”. Сума  боргу підприємства перед працівниками на  01.01.2011 становить 619.3 тис. грн.

      З метою  прискорення  погашення заборгованості із заробітної плати та підвищення   рівня заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району  усіх форм власності :   

     1. Інформацію  начальника управління праці та соціального захисту  населення райдержадміністрації Гузовського  В.Й. „ Про стан погашення заборгованості із заробітної плати  та рівень середньої заробітної плати  на  підприємствах, установах  та організаціях  району” прийняти до відома.

2. Районній тимчасовій комісії з питань забезпечення своєчасної сплати  податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних  коштів, а також  погашення  заборгованості  по заробітній платі, пенсіях, стипендіях  та інших соціальних виплат щомісячно заслуховувати  звіти керівників   підприємств , які допускають заборгованість по  заробітній платі або ж розмір   заробітної  плати працівників  менший мінімального рівня.

3.   Управлінню  праці та  соціального  захисту населення райдержадміністрації

 ( Гузовський В.Й.):

 3.1. Продовжити  роботу щодо моніторингу  виплати  та нарахування     заробітної  плати на підприємствах,  установах та організаціях району  усіх форм  власності та щотижня інформувати райдержадміністрацію   про стан   виплати заробітної  плати.

3.2. Систематично проводити перевірки щодо дотримання  підприємствами, установами та організаціями норм  трудового законодавства.

4. Головному державному інспектору праці   територіальної  державної  інспекції праці  в Тернопільській області ( Дутчак В.С.) забезпечити  постійний  контроль  за  дотриманням  підприємствами, установами  та організаціями  усіх  форм власності законодавства  про працю.  

5. Керівнику ДП „ Бучацький мальтозний завод” прискорити виплату заборгованості із заробітної плати  до 1 квітня 2011 року.

6.  Про   виконання даного розпорядження інформувати  райдержадміністрацію до 25 квітня 2011року.

7. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на  заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

 Голова районної державної

 адміністрації                                                            В. М. САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема