Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№715 від 30.11.2010 року Про роботу структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

від"___"__________ 2010 року        м. Бучач                                 №_____           

           

Про роботу структурних підрозділів

 райдержадміністрації щодо посилення

виконавської дисципліни, реалізації завдань

визначених нормативно – правовими актами

Президента України, Кабінету Міністрів України,

 розпорядчими документами голів обласної

та районної державних адміністрацій.

 

З метою підвищення рівня виконавської дисципліни, посилення персональної відповідальності керівників за своєчасне та якісне виконання вимог Законів України, нормативно – правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державної адміністрації:

1.                  Довідку " Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань,  визначених нормативно – правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів облдержадміністрації та райдержадміністрацій" взяти до відома.

2.                  Продовжити практику щоквартального аналізу  на засіданнях колегії райдержадміністрації питання стану виконання завдань, визначених нормативно – правовими документами.

3.                  Звернути увагу на недостатній рівень виконавської дисципліни в відділах охорони здоров'я; у справах молоді та спорту; управлінні економіки та розвитку інфраструктури; управлінні Держкомзему в Бучацькому районі; фінансовому управлінні; РВ головного управління МНС України в Тернопільській області, РВ УМВС України  в Тернопільській області, виконавчому комітеті Бучацької міської ради.

3.1      Рекомендувати керівникам цих підрозділів вжити заходів дисциплінарного впливу до посадових осіб, які допустили порушення виконавської дисципліни.

4.                  Заступникам голови РДА, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

4.1.            Вжити невідкладних заходів щодо посилення контролю за виконанням Законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядчих документів і протокольних доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

4.2.            Взяти під особистий контроль питання розгляду звернень та запитів народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

4.3.             Не допускати зволікань з виконання актів органів влади вищого рівня, які вимагають розробки проектів програм чи розпорядчих документів голови райдержадміністрації.

5.                  Сектору контролю спільно з відділом організаційної роботи, загальним відділом та юридичним сектором, сектором кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

5.1.            Систематично надавати методичну, практичну допомогу структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам місцевих рад та вивчати безпосередньо на місцях стан виконання документів центральних органів виконавчої влади, розпорядчих документів голів облдержадміністрації, та райдержадміністрації, власних рішень з метою вжиття заходів щодо забезпечення належної реалізації їх вимог.

6.                  Виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад здійснити заходи з покращення діловодства.

7.                  Про проведену роботу структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад інформувати сектор контролю апарату райдержадміністрації до 01 лютого  2011 року.

8.                  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Слободян М.П.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                             В.М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема