Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№683 від 17.11.2010 року Про стан соціально – економічного розвитку району за 9 місяців 2010 року


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  ___________20__ року               м. Бучач                                    № ___________

 

 

Про стан соціально – економічного

розвитку району за 9 місяців 2010 року

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 листопада 2010 року  № 882  « Про стан соціально–економічного розвитку області за 9 місяців 2010 року»:

            1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Гузовському В.Й.), Бучацькому районному центру зайнятості (Пивощуку Т.І.), державному інспектору територіальної державної інспекції праці в Тернопільській області (Дутчаку В.С.) разом з контролюючими і правоохоронними органами району вжити заходів щодо попередження виплати заробітної плати у конвертах, зменшення навантаження на одне вакантне робоче місце та детінізації ринку праці.

           2.Відділу містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства райдержадміністрації (Лесюк І.С.) забезпечити введення в експлуатацію об’єктів житлово–комунального та соціально–культурного призначення, передбачених програмою соціально–економічного та культурного розвитку району на 2010 рік.

           3. Управлінню економіки і розвитку інфраструктури райдержадміністрації (Баб’юк Р.Б.) вжити заходів щодо забезпечення зростання роздрібного товарообігу та збільшення обсягів будівельно-монтажних  робіт в районі.

          4. Відповідальним виконавцям інформувати відділ контролю районної державної адміністрації про проведену роботу  щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом .

          5. Контроль за виконанням цього розпорядження доручити заступникам голови районної державної  адміністрації  згідно з розподілом обов’язків. 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                              В.М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема