Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№645 від від 04 листопада 2010 року Про роботу відділу містобудування, архітектури та


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

                     від 04 листопада 2010 року        м. Бучач       №645

 

Про  роботу  відділу  містобудування, архітектури та

житлово-комунального господарства райдержадміністрації

щодо  забезпечення містобудівною документацією

населених пунктів району 

 

 

      Відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо реалізації державної політики у сфері містобудування на території району, організації розроблення, експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку   містобудівних обґрунтувань, проектів детального планування та іншої містобудівної документації.

      В районі протягом 2008-2010 років організовано розроблення та затверджено проекти детального планування кварталу індивідуальної дачної забудови в с. Губин  Миколаївської сільської ради на 154 дачних ділянки, кварталів індивідуальної житлової забудови в с. Жизномир на - 151 житловий будинок,  в с. Космирин  на - 49 житлових  будинків , в   смт. Золотий Потік - на 19 будинків ,  в с. Рублин  - на 20 житлових будинки,  в м. Бучач - на 40 будинків, в с. Соколів - на 8 будинків, в с. Звенигород - на 22 житлових будинки. На даний час організовано розроблення проекту детального планування кварталу індивідуальної житлової забудови в с. Малі Заліщики на 80 житлових будинки та в с. Соколів на 75 житлових будинки.  Погоджено більше 400 будівельних паспортів на індивідуальну забудову, реконструкцію житлових та господарських споруд, розроблено, погоджено в установленому законом порядку 25 містобудівних обґрунтувань  на нове будівництво, реконструкцію, розширення, перепланування об’єктів житлового та громадського призначення.

       Поряд з тим, є ряд питань, що потребують вирішення. Проведений аналіз наявної містобудівної документації населених пунктів району свідчить про незадовільний  стан забезпеченості населених пунктів району містобудівною документацією.   Генеральні плани сільських населених пунктів розроблені ще до 1971 року,  вичерпали   термін реалізації. Потребує  оновлення генплан м. Бучача,  розроблений у 1986 році.

       Необхідно   провести оновлення всієї містобудівної документації населених пунктів району.  Законодавством передбачено розроблення   нових видів документації, зокрема місцевих правил забудови, які врегульовують багато процедурних питань щодо розміщення об’єктів будівництва з врахуванням регіональних особливостей територій.

      Враховуючи наведене, з метою суттєвого покращення стану забезпеченості містобудівною документацією населених пунктів району та відповідно до Законів України  „Про  планування і забудову територій”, „Про місцеві державні адміністрації ”,  „Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 березня  №222 „Про стан розроблення містобудівної документації населених пунктів області”,   забезпечення збалансованого, сталого розвитку населених пунктів району:

      1. Звіт начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лесюка І.С.  щодо забезпечення населених  пунктів району містобудівною документацією прийняти до відома та роботу відділу визнати задовільною.

     2. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації спільно  з органами місцевого самоврядування:

     2.1. Систематично  забезпечувати оновлення наявної або розроблення нової містобудівної документації населених пунктів району для забезпечення їх сталого розвитку з метою створення повноцінного життєвого середовища.

     2.2. Забезпечувати дотримання затверджених генеральних планів забудови населених пунктів, іншої містобудівної документації та вимог чинного законодавства під час вибору, вилучення (викупу) і надання земельних ділянок для містобудівних потреб.

      2.3. Здійснювати координацію діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій та забудови населених пунктів району, поліпшення їх архітектурного вигляду.

      2.4. Проводити постійний моніторинг забудови та іншого використання земель.

      3. Виконавчим комітетам міської, селищної, сільських рад району:

      3.1. При формуванні бюджету на 2011 рік передбачити кошти на виготовлення (коригування) містобудівної документації населених пунктів.

     3.2. В повній мірі здійснювати контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудування та архітектури, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій.

      4. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, виконавчим комітетам місцевих рад району про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 березня 2011 року.

      5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

 

 

            Голова районної                                         

      державної адміністрації                                      В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема