Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 25.03.20 | 14:20

Підтримка одиноких громадян похилого віку району.

Відділенням соціальної допомоги вдома  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бучацького району станом на 24 березня 2020 року  обслуговується 589 одиноких громадян похилого віку.
В установі  активізовано роботу щодо обслуговування одиноких  з метою догляду за ними, доставки  їм ліків, продуктів харчування та здійсненню платежів  за житлово-комунальні послуги. Також, вживаються заходи для убезпечення інфікування громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, проводяться  профілактичні бесіди  та інформаційно-роз’яснювальна робота  з ними. Соціальні робітники, які надають соціальні послуги  літнім людям  пройшли інструктаж щодо основних симптомів коронавірусної інфекції та забезпечені захисними масками, одноразовими рукавичками та антисептичними засобами.
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання  на даний час  перебуває  21  підопічний. Створено резерв  медикаментів та продуктів  харчування. Запроваджено карантин та вживаються заходи для профілактики захворювання коронавірусу, а саме: заборона відвідувань; 3-х разова дизенфекція кімнат, коридору, кухні, санвузла; кварцування кімнат згідно графіка; температурний скринінг підопічних; вживання вітамінних препаратів; провітрювання кімнат.
Заходи, які проводяться фахівцями Територіального центру соціального обслуговування, направленні на збереження життя та здоров'я одиноких жителів району похилого віку.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема