Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 23.03.20 | 20:49

Дезінфекція вулиць

У Бучацькому районі, зокрема в місті Бучач продовжують здійснювати профілактичні санітарні заходи, щоб не допустити поширення коронавірусу, серед яких - дезінфекція вулиць. До роботи залучаються міські комунальні служби та спеціалісти районного відділу Управління ДСНС України в Тернопільській області.
Проведення розпорошення спеціального дезінфікуючого розчину  на вулицях міста, особливо в місцях найбільшого скупчення людей – це профілактичний захід, направлений  на протидію можливому поширенню коронавірусної інфекції в районі. Сьогодні силами працівників служби надзвичайних ситуацій проведено обробку вуличної території біля приміщень лікувальних  закладів, продуктових магазинів, аптек, банків, вуличних банкоматів, державних установ  тротуарних доріжок, тощо.
Окрім цього, рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій доручено районному відділу Управління ДСНС забезпечити проведення щоденної дезінфекції транспортних засобів, якими будуть здійснювати перевезення медичних працівників району.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема