Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 19.03.20 | 16:23

Дистанційна форма роботи в держустановах

В Бучацькій районній державній адміністрації з 18 березня 2020 року запроваджено дистанційну роботу працівників установи на період карантину. Дана норма визначена Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АК.8-СоУ-2», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОУГО-19» (зі змінами) та розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 185/01.02-01 «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину».
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території району, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату розроблено та затверджено з 18 березня 2020 року графіки перебування на місці/дистанційної роботи працівників на період карантину. Працівниками, у тому числі для яких запроваджено дистанційну роботу, в повному обсязі виконують посадові обов’язки згідно вимог. Підприємствам, установам і організаціям, що належать до сфери управління районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, рекомендовано запровадити аналогічні заходи


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема