Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 19.11.19 | 14:49

Запрошуємо взяти участь у Туристичному форумі Тернопілля

Запрошуємо взяти участь у Туристичному форумі Тернопілля, який відбудеться 27 - 28 листопада 2019 року в м. Тернопіль.

Офіційними організаторами заходу є Тернопільська обласна державна адміністрація та Тернопільська міська рада.

Туристичний форум Тернопілля проводиться з метою презентації туристичного потенціалу та розвитку інфраструктури, ознайомлення з новим туристичним продуктом області, виведення його на якісний конкурентоспроможний рівень, який буде залучати українського й іноземного туриста, а також побудова нових ділових відносин для розвитку туризму в регіоні.

До участі у заході запрошуються представники районних державних адміністрацій, суб’єкти туристичної діяльності, музейні працівники громадські активісти, які працюють у сфері розвитку туризму.

Ознайомитися з програмою форуму та провести обов’язкову попередню реєстрацію можна за посиланням http://www.ternotour.com.ua/

Контактна особа: Яцків Ростислав Ігорович, начальник управління туризму Тернопільської обласної державної адміністрації, телефон (067) 771 53 18.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема