Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 18.11.19 | 10:06

Голова ОДА зустрівся з представниками Польсько-української господарчої палати в Жешуві

У рамках проведення засідання Міжнародного Трейд-клубу в Тернопільській області 15 листопада представники Республіки Польща:  Маріуш Тивонюк - директор центру ринкового аналізу Польсько-Української господарчої палати та Олександр Бондаренко - заступник директора з міжнародного співробітництва Центру ринкового аналізу Польсько-української господарчої палати в Жешуві зустрілися з головою Тернопільської обласної державної адміністрації.
Під час зустрічі сторони обговорили важливість розвитку двостороннього співробітництва та активізації промоції Тернопільщини закордоном.


Представники Польсько-Української господарчої палати підтримали ініціативу голови та домовилися про реалізацію проєктів з інформування про потенціал Тернопільської області.
На завершення зустрічі іноземні гості запросили делегацію Тернопільської області на чолі з головою обласної державної адміністрації взяти участь у ХІІІ Форумі Європа-Україна, який відбудеться 28-29 січня 2020 року  у м. Жешув Підкарпатського воєводства Республіки Польща.


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема