Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 17.11.19 | 08:04

17 листопада Міжнародний день студента

 

Шановні студенти!

17 листопада весь світ відзначає Міжнародний день студента – свято молодості, постійного пошуку, відкриттів та креативної творчості.
Всі ми розуміємо, що майбутнє за молодими, сповненими життєвої енергії людьми. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.
Саме ваше стремління до новизни, неформальність мислення, здобутки у навчанні, спорті, громадських справах ведуть нашу державу до поступу. Ваша завзятість і енергійність слугують надійною запорукою соціально-економічного розвитку та духовного збагачення нашого краю.
Зичу вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення всіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.
Щастя, злагоди й любові, шановні студенти!

З повагою
Перший заступник голови районної державної адміністрації                                                                  БОГДАН БЕЙКО

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема