Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Районний Штаб НС інформує:

06.04.2020 | 20:44
Станом на 18.00 год 06 квітня 2020 року 3 (три) лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.
Випадки захворювань зареєстровані в населених пунктах:
2 випадки – місто Бучач;
1 випадок – село Підзамочок.
Серед захворілих: 1 працівник КНП «Монастирська ШМД»;
2 пенсіонери.
Вікова структура:
30-60 років – 1 людина;
старше 65 років – 2 людини.
more...

Районний Штаб НС інформує:

03.04.2020 | 20:04

Проведено засідання районного Штабу, вирішено:
• посилити контроль за пересування громадян на власному автомобільному транспорті між Бучацьким та Монастирським районом через активізацію функціонування постів на границях зон карантинних обмежень, відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;
• розширити зону проведення дезінфекційних заходів, здійснювати системну дезінфекцію проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій населених пунктів;

more...

Районний штаб НС інформує

02.04.2020 | 20:01

-   проведено відбір біоматеріалу у 36 осіб, які контактували з хворим;
- проведено чергові дезінфекційні заходи на території міста, оброблено місця загального користування, будинки, під’їзди, гаражні приміщення відповідної території.

more...

Інформація

02.04.2020 | 19:49

З метою максимального спрощення проведення закупівель лікарських засобів, засобів індивідуального захисту та медобладнання для протидії COVID-19 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 „Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України”. Вищезгаданими змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2020 року № 248, розширено перелік товарів і послуг для боротьби з коронавірусною хворобою, а також максимально спрощено Порядок проведення державними замовниками таких закупівель. Також повідомляємо, що на вебсайті Мінекономіки України у розділі ,,Публічні закупівлі” на постійній основі діє інформаційний ресурс Уповноваженого органу
https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=ukUA&id=8245ceea-6349-45c2-a2cf-35791699407f&title=InformatsiiniiResurs, на якому можна отримати безоплатну консультацію рекомендаційного характеру з питань закупівель (сервіс ,,Консультації з питань закупівель”); є можливість задавати питання Уповноваженому органу, здійснювати пошук необхідної інформації. У розділі ,,Узагальнені відповіді” розміщено листи Мінекономіки України з актуальних питань у сфері публічних закупівель.

more...

Оголошення для майбутніх матерів

02.04.2020 | 19:33

 З вересня 2018 року в Україні реалізується пілотний проект «Пакунок малюка», який є адресною безповоротною соціальною допомогою, що надається у натуральній формі додатково до грошової допомоги на народження дитини. Мета проекту - знизити фінансове навантаження на родину новонародженого, забезпечити належний догляд за дитиною. Комплектація і закупівля пакунків малюка до 2020 року проводилася управлінням організації Об’єднаних націй з обслуговування проектів в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги. Як свідчить практика, проект досягнув мети і отримав схвальні відгуки від родин новонароджених. За цей час так звані бебі-бокси суттєво змінилися, покращувалась якість предметів, збільшилась їх кількість із 30 до 70 позицій, збільшено розміри одягу, що дасть можливість використовувати їх довший термін. І сам проект «Пакунок малюка» перестав бути пілотним.

more...

Районний штаб з НС інформує

01.04.2020 | 19:49

Нещодавно підтвердився позитивний результат щодо зараження коронавірусом COVID-19 в жительки м.Бучач, 1953 року народження, яка на даний час перебуває в обласному медичному закладі на стаціонарному лікуванні.
Проводяться роботи по виявленню контактних осіб та здійснюються обстеження з відбором біоматеріалу.

more...

Функціонування тимчасового пункту прийому та сортування хворих в районі

31.03.2020 | 15:01

Тимчасовий пункт прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу облаштований біля центрального корпусу при в’їзді до Бучацької центральної районної лікарні. Намет встановлено районним відділом Управління ДСНС України в Тернопільській області. Пункт обладнаний опаленням, необхідними меблями (стільці, стіл), засобами індивідуального захисту.
За інформацією директора Бучацької центральної районної лікарні, начальника штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня Олега Щиголя, сформовано кілька бригад із працівників лікарні для прийому та сортування хворих.

more...

Інформація

31.03.2020 | 10:40

Центр надання адміністративних послуг Бучацької РДА повідомляє, що  з метою уникнення поширення вірусних інфекцій фізичний прийом документів наразі призупинено.
Консультації надаватимуться по телефону 2-17-61, або на електронну адресу: cnap-buch@ukr.net.
Також можна скористатися он-лайн сервісом та замовити послугу:

more...

Засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

30.03.2020 | 21:00

Засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, Бучацького району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Бейка Богдана відбулося 30 березня поточного року. Під час засідання про стан справ доповів директор КНП «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради Олег Щиголь, який проінформував щодо проведеної роботи та проблем, які необхідно вирішити першочергово. Серед них: необхідність збільшення запасу індивідуальних засобів захисту, потреба у придбанні медикаментів, кисневих балонів,  тому є необхідність додаткового виділення коштів. Також обговорено питання проживання та харчування працівників медустанови у випадку поширення коронавірусної інфекції в районі. В ході засідання заслухано інформацію директора КНП «Золотопотіцька районна лікарня» Бучацької районної ради Василя Понтуса та директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучацької районної ради Сергія Головецького. Зокрема, керівники визначили проблеми, які мають місце та довели про потребу додаткових коштів, які заплановано виділити за пропозицією райдержадміністрації на сесії районної ради.

more...

Актуальна інформація для роботодавців та застрахованих осіб!

30.03.2020 | 13:23

Нагадуємо, що з 1 січня 2020 року право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 27 років (кожного наступного року кількість необхідних років страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік та з 1 січня 2028 року становитиме 35 років). Для зарахування повного місяця до стажу необхідна сплата страхового внеску, у розмірі – не менше мінімального, з 01.01.2020 – 1039,06 грн.
Тому питання щодо накопичення в Реєстрі застрахованих осіб інформації про стаж, заробітну плату та сплачені внески є дуже актуальним.

more...

Архів новин

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема