Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, та таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно


"Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, та таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно"

 

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених за ч.2 ст.185, ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, та таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно).

Встановлено, що раніше судимий за вчинення злочинів проти власності, мешканець одного із сіл Бережанського району вчинив ряд крадіжок майна із житлових будинків та прибудинкової території своїх односельчан.

Так, 19.03.2020 року досудове розслідування у даному кримінальному провадженні завершено та обвинувальний акт надіслано на розгляд до Бережанського районного суду Тернопільської області.

За результатами судового розгляду кримінального провадження винного притягнуто до кримінальної відповідальності за ч.2 ст.185, ч.3 ст.185 КК України, із урахуванням положень ст.ст. 70, 71 КК України остаточно до відбуття призначено покарання у виді 4 (чотирьох) років 4 (чотирьох) місяців позбавлення волі.

 
 

Анонси подій

Актуальна тема