Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Платники Тернопільщини спрямували до зведеного бюджету майже 7,2 млрд грн платежів


Платники Тернопільщини спрямували до зведеного бюджету майже 7,2 млрд грн платежів

 

Упродовж минулого року платники податків Тернопілля сплатили до Зведеного бюджету України 7 млрд 270,5 млн грн податків і зборів. Фактичні надходження перевищили очікувані на 2,7 відсотка. Отож до бюджету додатково надійшло 191 млн гривень. Порівняно з січнем-груднем 2018 року сплата зросла на 895,8 млн грн або плюс 14,1 відсотка. Про це повідомив виконувач обовязків начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький.

Він зазначив, що до державної скарбниці спрямували 3 млрд 11,8 млн гривень. «Приріст надходжень до 2018 року склав 244,1 млн грн або на 8,8 відсотка більше», – констатував Валерій Лісницький.

До місцевих бюджетів у січні-грудні 2019 року надійшло 4 млрд 334,5 млн грн платежів, що на 5,5 відсотка більше, ніж очікувалося. «Скарбниці територіальних громад додатково отримали 226,7 млн гривень», – деталізував керівник податкової служби краю. Порівняно з аналогічним позаторічним періодом приріст надходжень склав 698 млн грн або плюс 19,2 відсотка.

«Вважаю, що такого результату вдалося досягти завдяки популяризації доброчесної сплати податків серед платників, розуміння платниками необхідності наповнення бюджетів усіх рівнів, а також створення комфортних умов для виконання конституційного обов’язку кожним громадянином через розвиток електронних сервісів служби», – зазначив Валерій Лісницький.

 

Козівське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема