Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

На Тернопільщині за нерухомість сплатили майже 110,2 млн гривень


 

На Тернопільщині за нерухомість сплатили майже 110,2 млн гривень

 

Впродовж січня-листопада 2019 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля 110 млн 173,4 тис. гривень.Це перевищило очікувані надходження на 30,1 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 19,6 млн гривень.

Значна частка надходжень припадає на власників нерухомості – юридичних осіб, що становить 59,5 відсотка від сплаченого платежу. Вони перерахували майже 65,6 млн грн податку на нерухоме майно, а це на 13,2 млн грн більше, ніж у січні-листопаді минулого року.

Мешканці області сплатили за нерухомість майже 44,6 млн грн цього платежу, що перевищило минулорічні надходження одинадцяти місяці на 6,4 млн гривень.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачують фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості.

Юридичні особи самостійно визначають суму податку до сплати у декларації та сплачують податок за 2019 рік. Фізичним особам податок нараховують органи податкової служби, вручаючи їм податкові повідомлення-рішення. Громадяни в поточному році сплачують податок на нерухомість за об`єкти, що були у володінні в 2018 році.
 

Анонси подій

Актуальна тема