Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щоб отримати податкову знижку, на Тернопільщині задекларували 67 млн грн витрат


Щоб отримати податкову знижку, на Тернопільщині задекларували 67 млн грн витрат

 

На початок грудня у період деклараційної кампанії 2019 року правом на податкову знижку скористалися 5112 мешканців Тернопільщини. За цей час вони задекларували 67 млн грн витрат. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість декларантів зросла на 696 осіб, а задекларована ними сума – на 17 млн гривень.

Більшість із них, а це 4386 мешканців нашого краю, подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Повернути надмірно сплачений податок на доходи фізичних осіб, бо були сплачені страхові внески за договорами довгострокового страхування життя, виявили бажання 640 осіб.

Правом на податкову знижку у звязку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами та понесеними витратами по оплаті допоміжних репродуктивних технологій та усиновленню дітей скористалися відповідно 49 та 20 мешканців Тернопілля.

Повернуть кошти й 10 декларантам, які понесли витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів, а також трьом особам, які здійснювали пожертвування, та чотирьом, котрі сплачували видатки на будівництво (придбання) доступного житла.

За наслідками перерахунків мешканцям Тернопільщини повернуть 11,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

 

Козівське управління  

Головного управління ДПС у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема