Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Легалізували 57,1 млн грн доходу та підвищили зарплату працівникам


Легалізували 57,1 млн грн доходу та підвищили зарплату працівникам

 

За період проведення операції «Урожай» фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області провели аналіз та розрахунок кількості працівників та рівня заробітної плати, що мала б виплачуватись працівникам сільськогосподарських підприємств залежно від площ земельних ділянок. Вони також розрахували заробітну плату за обробіток 1 га ріллі та визначили коло роботодавців, які її виплачують у розмірі нижчому, ніж мінімальний.

Під пильну увагу потрапили 511 сільськогосподарських товаровиробників. На початок грудня цього року відпрацьовано 494 з них або 96,7 відсотки.

Відтак за наслідками індивідуальних співбесід із керівниками 307 суб’єктів господарювання 4120 найманим працівникам підвищили рівень виплати заробітної плати і виплатили їм 39,8 млн гривень. А бюджет додатково отримав 7,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 8,8 млн грн єдиного соціального внеску та 588 тис. грн військового збору.

Крім цього, 281 суб’єкт господарювання збільшив кількість найманих працівників на 3085, завдяки чому легалізували 57,1 млн грн доходу. Додаткові надходження за рахунок добровільно оформлених найманих працівників склали 10,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 12,6 млн грн єдиного внеску та 862 тис. грн військового збору.

Податківці провели також 43 перевірки сільгосптоваровиробників Порушникам нарахували 885,9 тис. грн податків і зборів, з них 425,9 тис. грн ПДФО, 30,7 тис. грн військового збору, а також застосували 429,3 тис. грн штрафних санкцій.

Нагадаємо, що триває операція «Урожай – 2019» з травня цього року. Мета її – виявлення та запобігання використанню схем ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі  сільськогосподарського виробництва, детінізація найманої праці, перевірка повноти нарахування та сплати податків суб’єктами господарювання та громадянами, котрі є власниками земельних ділянок, площа яких перевищує 2 га, та власними силами їх обробляють задля отримання доходу.
 

Анонси подій

Актуальна тема