Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Найчастіше хочуть скористатися податковою знижкою за навчання


Найчастіше хочуть скористатися податковою знижкою за навчання

 

З початку цього року 4889 наших краян подали декларації про майновий стан до податкових органів, аби скористатися своїм правом на податкову знижку. Вони задекларували 64 млн грн витрат. Порівняно з відповідним минулорічним періодом кількість декларантів зросла на 473 особи, а сума витрат збільшилась на 14 млн гривень.

Більшість мешканців Тернопілля, а це 4248 (87%) осіб – подали декларації для отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Про сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя заявив 561 декларант. Сплата відсотків за іпотечними кредитами стала підставою для податкової знижки 45 мешканців області. Понесені витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей та витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів дали право на податкову знижку відповідно 19 та 9 декларантам. Ще четверо осіб задекларували витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, а троє – витрати у вигляді пожертвувань.

За насідками перерахунків цим громадянам нараховано до повернення 11,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Трохи більше 94 відсотків, а це 10,4 млн грн визначеної до відшкодування суми вже повернули декларантам.

Нагадуємо, що деклараційна кампанія завершилася 1 травня звітного року. Проте громадяни, які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть подати декларацію впродовж року.

 

Козівське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 
 

Анонси подій

Актуальна тема