Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Візьми дитину у родину


Візьми дитину у родину

 

Прекрасне та величне свято відзначається в Україні 30 вересня – День усиновлення. Скільки щастя та добра в дитячих оченятах котрих забрали з дитячих будинків та інтернатів у люблячу сім’ю.

Усиновлення – це благородна, складна, наповнена емоціями, переживаннями та очікуваннями дорога, в результаті якої маленьке сонечко скаже : «Мама» і «Тато». Скільки діток чекає на люблячих батьків, ласку і сімейне тепло. Дати дитині любов та отримати її у відповідь – дорожче за усі багатства світу. Інколи здається, що важко пройти всі інстанції і зібрати необхідні документи, та все ж мета, до якої ідуть майбутні батьки, є вищою за будь - які  перешкоди. 

Діти чекають на Вас! Якщо Ви маєте серйозні наміри та готові взяти дитинку в сім'ю – звертайтесь в службу у справах дітей районної державної адміністрації. Ми з великою радістю доможемо здійснити мрію дитини на люблячу сім’ю.      

 

Головний спеціаліст – юрист служби у

справах дітей районної державної адміністрації                                                                                          Ганна Івашків
 

Анонси подій

Актуальна тема