Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Шановний респонденте!


Шановний респонденте!

 

Повідомляємо, що в Головному управлінні статистики підготовлений у електоронному вигляді «Статистичний щорічник Тернопільської області» за 2018 рік, який містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану області в 2018 році порівняно з 2000, 2005, 2010–2017 роками. Статистичні показники розподілені за видами економічної діяльності, видами продукції, організаційними формами, а також адміністративними районами області.

Статистичний збірник є корисним для всіх, хто вивчає й цікавиться економічним і соціальним розвитком області.

Презентаційна версія статистичного щорічника Тернопільської області за 2018 рік розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Тернопільській області (www.te.ukrstat.gov.ua) в розділі «Публікації» / «Багатогалузева статистична інформація» / «Комплексні статистичні публікації».

Якщо Вас зацікавив даний статистичний продукт і Ви бажаєте його придбати, просимо надіслати листа-замовлення на електронну адресу (gus@te.ukrstat.gov.ua) або звернутися в Головне управління статистики за адресою: м. Тернопіль,          вул. Над Ставом, 10, каб. № 20, тел. (0352) 52 33 46.

 

Вартість електронної версії статистичного щорічника – 162,00 грн.

 

Козівське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 
 

Анонси подій

Актуальна тема