Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

На Тернопіллі податок на доходи фізичних осіб сприяє розвитку місцевих бюджетів


На Тернопіллі податок на доходи фізичних осіб сприяє розвитку місцевих бюджетів

 

У січні-серпні 2019 року суб’єкти господарювання Тернопільської області сплатили 2 млрд 450,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 464,4 млн грн більше, ніж у минулому році. З усієї суми надходжень до державного бюджету платники спрямували 621,2 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 1 млрд 829 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Варто мати на увазі, що платниками цього податку є як фізичні особи-резиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, і іноземні доходи, так і фізособи-нерезиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, а також податкові агенти.

До речі, даний платіж є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в надходженнях цього платежу займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Тому протидія тіньовим процесам на ринку праці – одне із пріоритетних завдань ДПС в області. Серед вжитих заходів – роз’яснювальна та контрольно-перевірочна робота, застосована до суб'єктів господарювання, де існують ризики виплати нелегальної зарплати та мінімізації сплати податкових платежів.

 

 

Козівське управління

ГУ ДПС у Тернопільській області  
 

Анонси подій

Актуальна тема