Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Повідомленняпро початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території земельної ділянки площею 0,16 га на території Саранчуківської сільської ради Бережанського району Тернопільської області (за межами села Котів) для зміни її цільового призначення під розміщення та експлуатацію об’єктів придорожнього сервісу»


ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території земельної ділянки площею 0,16 га на території Саранчуківської сільської ради Бережанського району Тернопільської області (за межами села Котів) для зміни її цільового призначення під розміщення та експлуатацію об’єктів придорожнього сервісу» 

На виконання розпорядження голови Бережанської районної державної адміністрації від 14 травня 2019 року №148-од "Про надання дозволу на розроблення детального плану території", відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Постанови кабінету міністрів України від 25 травня 2011 року №555 "Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", з метою врахування громадських інтересів при плануванні і забудові на території Бережанського району повідомляємо, що з матеріалами детального плану території земельної ділянки земельної ділянки площею 0,16 га на території Саранчуківської сільської ради Бережанського району Тернопільської області (за межами села Котів) для зміни її цільового призначення під розміщення та експлуатацію об’єктів придорожнього сервісу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Бережанської районної державної адміністрації.

26 червня 2019 року о 18.00 год. в залі засідань Бережанської районної ради, за адресою: м. Бережани, вул. Шевченка,15, відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Омеляном М.А.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 10 червня 2019 року по 10 липня 2019 року (включно) відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Бережанської районної державної адміністрації, відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Поштою на адресу: Бережанська районна державна адміністрація, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, 47501, Тернопільська обл.,  м. Бережани, вул. Шевченка, 15.

В електронному вигляді: на електронну адресу:

E-mail:   mb000001@mail.gov.ua

Замовник проекту: Бережанська районна державна адміністрація .

Розробник проекту: ТКТВП ТЕРНОПІЛЬАРХПРОЕКТ
 

Анонси подій

Актуальна тема