Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Деталі податкового законодавства для тих, хто призначають державні соцдопомоги


Деталі податкового законодавства для тих, хто призначають державні соцдопомоги

 

Спрощена система оподаткування, облік доходів та сплата податків, деталі деклараційної кампанії, взаємодія органів місцевого самоврядування з фіскальною службою – коло питань, які розглядалися під час семінару у Тернопільському регіональному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органі державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Цього разу в навчанні взяли участь 25 начальників відділів з питань призначення державних допомог управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад обласного значення Тернопільщини. Серед лекторів – фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, головний державний інспектор відділу обліку платників і об’єктів оподаткування, ведення реєстрів, реєстрації за окремими видами податків, ведення державного реєстру фізичних осіб-платників податків та розгляду звернень державних органів управління обслуговування платників Ігор Косович розповів про порядок отримання публічної інформації, деталі реєстрації фізосіб-платників податків. Він детально розяснив, на які реквізити при заповненні заяв необхідно звернути увагу, а також розповів про електронні сервіси фіскальної служби.

Головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску та розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Віктор Орнатовський детально зупинився на групах спрощеної системи оподаткування, роз’яснив порядок сплати єдиного податку приватними підприємцями, особливості ведення ними обліку доходів. Інспектор також акцентував увагу присутніх на особливостях деклараційної кампанії 2019 року. Він конкретизував, у яких випадках необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи та у які терміни сплачувати нараховані платежі.

Завершилась лекція конструктивним діалогом, під час якого фахівці фіскальної служби надали вичерпні та компетентні відповіді на запитання слухачів.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 
 

Анонси подій

Актуальна тема