Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

На розгляд до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.186 КК України, а саме закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж)


На розгляд до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактомвчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.186 КК України, а саме закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж)

 

Бережанським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактомвчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.186 КК України, а саме закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж) ".

Встановлено, що житель м. Бережани перебуваючи на автостанції м. Бережани, 26.02.2019 року о 17 год. 10 хв. відкрито викрав у жительки Бережанського району, гаманець та намагався втекти, однак був затриманий громадянами, тим самим не зміг покинути місце вчинення кримінального правопорушення та отримати реальну можливість розпоряджатися викраденим майном.

Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
 

Анонси подій

Актуальна тема