Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Цінне ставлення до культури, мистецтва.


Ціннісне ставлення до культури, мистецтва

2 та 3 червня 2018 року у м. Львові в музеї архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького проходив ХV (ювілейний) Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю».

Вихованці драматичної студії «Давня казка» поетично-фольклорного театру «Взори» (керівник Олена Різник) стали активними учасниками фестивалю, адже презентували на ньому свою виставу «Зоряний хлопчик» а також ігрову програму та «Візитівку».

Драматична студія «Давня казка» створена всього два роки тому, з ініціативи заступника директора з виховної роботи Бережанської ЗОШ № 3 Ліліани Миханів та директора районного центру позашкільної освіти Олени Різник. Та, незважаючи на це, юні актори пройшли відеовідбір на фестиваль, достойно виступили і отримали свої нагороди. Отже, дипломом за естетично-стильове оформлення вистави та кубком фестивалю нагороджений поетично-фольклорний театр «Взори» драматична студія «Давня казка», грамотою за акторську майстерність нагороджений головний герой вистави (роль зоряного хлопчика) Руслан Соколовський та подяками за плекання творчої молоді – найціннішого скарбу майбутньої квітучої України нагороджені керівники: Олена Різник та Ліліана Миханів.

Музичне оформлення вистави - культорганізатор РЦПО Юлія Руженевич.

Ігрова програма «Пірати карибського моря» - культорганізатор РЦПО Юлія Руженевич та вихованець ПФТ «Взори» Андрій Ухман.

Світлини – методист РЦПО Ольга Лещишин.

Програмою фестивалю також було передбачено: розважальна програма для учасників, різноманітні майстер-класи, розпис карти-пазлів «Моя квітуча Україна», виставка екзотичних птахів, інтерактив від Ігротеко, акторські тренінги та багато іншого. Після завершення дійства кожен із учасників отримав шматок торта, який був спеціально приготовлений до 15 Дня народження «Казки у гаю».

Висловлюємо щиру подяку нашим спонсорам: Сергію Криворучці директору ТОВ «Мега Ком» та Олександру Левчуку директору ДТ «Бережанське лісомисливське господарство». 
 

Анонси подій

Актуальна тема