Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Легенда УПА»


«Легенда УПА»

Команда Рогачинського навчально-виховного комплексу "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ" взяла участь   в ювілейній 15-ій обласній тереновій грі для дітей та молоді «Легенда УПА», яка проходила 18-20 травня 2018 р. на Теребовлянщині, у лісовому масиві поблизу села Зеленче.

Впродовж двох з половиною днів учасники гри змагалися у форматі таборування у туристичних, інтелектуальних та творчих етапах. Зокрема, змагалися у таких видах: пейнтбол (англ. Paintball — кулька з фарбою) — командна гра із застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її; туристична техніка – «Командна смуга перешкод»; теренова гра – тактична гра з елементами орієнтування на місцевості; інтелектуальний змаг – інтелектуальна гра між командами (відповіді на запитання з лімітованим часом); ватра знайомств – творче представлення своєї команди; кращий рій табору – визначався кращий рій (команда) та ройовий за підсумками проведення гри.

Вперше теренову гру «Легенди УПА» провели у 2003 році. Такі заходи дозволяють учасникам вдосконалюватися не лише фізично, а й інтелектуально. Допомагають виховувати силу волі, сильний дух та відчувати власну відповідальність. Діти стають більше соціально активними, у них формуються національно-патріотичні ідеї. 
 

Анонси подій

Актуальна тема