Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВиїзне засідання колегії відділу освіти

14 березня 2018 року відбулося розширене виїзне засідання колегії відділу освіти Бережанської РДА за участю членів колегії, керівників закладів загальної середньої освіти Бережанського району, Саранчуківської ОТГ та директора Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання. На порядку денному розглядалися питання:

1. Про створення нового освітнього простору в 1-их класах у рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

2. Про пропозиції щодо закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бережанського району та Саранчуківської ОТГ.

3. Про пропозиції щодо створення освітніх округів.

З другого та третього питання було розглянуто пропозиції та ухвалено рішення звернутися до Бережанської районної ради та Саранчуківської сільської ради з відповідними клопотаннями на черговій сесії прийняти рішення про створення освітніх округів та закріплення території обслуговування.

У рамках розгляду першого питання члени колегії та директорський корпус відвідали Козівську опорну ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка у цьому навчальному році пілотує новий Державний стандарт початкової освіти та працює у рамках реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Начальник відділу освіти Козівської РДА Валентина Медицька привітала учасників виїзної колегії та ознайомила усіх з опорним навчальним закладом. Директор опорної школи Людмила Ліщишин розповіла про роботу адміністрації навчального закладу при створення нового освітнього простору, озвучила труднощі, з якими можуть зустрітися директори при закупівлі необхідного обладнання для1-их класів, дала практичні поради, як краще організувати підготовчу роботу для забезпечення впровадження нового Державного стандарту у 2018-2019 н.р. Перед учасниками колегії також виступили методист з початкового навчання Козівського РМК Світлана Олійник та заступник директора школи з початкових класів Світлана Бучак, які розповіли про організацію навчання, вибір програми, методів роботи, продемонстрували програмне забезпечення з різних тематичних тижнів («Поофесії», «Транспорт», «Весна»). 

Керівники закладів загальної середньої освіти Бережанського району та Саранчуківської ОТГ мали можливість поспілкуватися з вчителями 1-их пілотних класів, побачити класи, розміщення зон, наявне обладнання та ілюстративний матеріал, а також ранкову зустріч дітей.

На завершення колегії та підбиття підсумків практичний психолог Козівської школи пані Галина провела з директорським корпусом тренінг «Чи готові ви до роботи в НУШ?»

Усі учасники виїзної колегії відзначили важливість отриманого досвіду, практичних порад та набутих знань для успішного впровадження реформи НУШ і щиро вдячні відділу освіти Козівської РДА, Козівському РМК та адміністрації і вчителям Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 за гостинність, щирі поради та з користю і приємністю проведений час і висловили надію на подальшу співпрацю.
 

Анонси подій

Актуальна тема